27
липня
2007 року

п'ятниця
газета 'Слобідський край ' газета 'Слобідський край '
  ГАЗЕТА ВIДЗНАЧЕНА ГРАМОТОЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ                                                               видається з березня 1917 року    
НА ГОЛОВНУ СТОРIНКУ IНФОРМАЦIЯ НАШI ПАРТНЕРИ ГОСТЬОВА КНИГА КОНТАКТ
№16 за 11.02.06
РОЗДIЛИ ГАЗЕТИ


Європейське місто майстрів


понад двадцять років, якраз у Новорічні свята, нам обов’язково показують по телебаченню класику радянської кінокомедії — «Іронія долі, або з Легкою парою». Неоднораз її дивився і директор Харківського професійно-технічного училища № 25 Іван Миколайович Сорокін. Він цілком погоджується з тим, що в минулому столітті схожі типові мікрорайони споруджувалися не лише в Москві та Ленінграді, але й на всіх просторах держави — від Далекого Сходу до України. Так що переплутати не лише будинки, а й квартири, як ото сталося з героєм кінокомедії, можна було досить легко.

       — Кажу я вам про це як професіонал-будівельник, — говорить І. М. Сорокін. — У 1973 році поступив до профтехучилища, потім працював у будівельній бригаді, закінчив індустріально-педагогічний технікум. А останні двадцять п’ять років виховую майбутніх будівельників. За цей час багато що змінилося: зводяться красиві сучасні будинки, застосовуються унікальні матеріали та технології. А головне тепер тут — кваліфіковані кадри, справжні майстри своєї справи. У профтехучилищі № 25 готують будівельників-мулярів, штукатурів, плиточників та спеціалістів інших професій. Бажаючих вистачає, адже зараз у Харкові та області все більше споруджується житла, котеджів, реставруються старі будівлі. Більшість учнів освоюють по кілька спеціальностей, вивчають нові технології та матеріали. Така зараз вимога часу.
       — У нас тісні контакти з компанією «Хенкель Баутехнік Церезит», — продовжує розповідь І. М. Сорокін. — Рік тому почали навчати учнів тим технологіям і матеріалам, що пропонує ця компанія. А це вже сучасний стиль містобудування, де немає сірості й однотипності.
       Випускники училища, як правило, забезпечуються роботою за спеціальністю. Крім того, укладено договори з центром зайнятості, трестом «Житлобуд-1» щодо підготовки будівельників. Для цього в училищі створені майстерні, лабораторії, комп’ютерні класи, а головне — працюють кваліфіковані досвідчені викладачі. ^p
       Зараз багато говориться про те, що Харків у майбутньому стане справді європейським містом. І побудують його не заїжджі турецькі чи італійські будівельники, а самі харків’яни, ті, хто сьогодні навчається в профтехучилищі на Салтівці.
Автор: Тесло Ігор
Інші статті
АРХIВ

<<<  Липень 2007  >>>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 2   3   4   5   6 
 9   10   11   12   13 
 16   17   18   19   20 
 23   24   25   26   27 

   Cпівзасновники: Харківська обласна рада,
Харківська обласна державна адміністрація
та трудовий колектив газети.
Адреса: м. Харків, пр. Московський, 247,
9 поверх, к. 85.
Телефон для довідок: 392-14-09, 392-06-48 .
e-mail:
Дизайн: Artcross Group Kharkov info@artcross.com.ua